Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Konkurs Wiedzy o Finansach i Bankowości Spółdzielczej pt.„Kasa – Pierwsza Klasa”

Strona główna » Archiwum » Bez kategorii » Konkurs Wiedzy o Finansach i Bankowości Spółdzielczej pt.„Kasa – Pierwsza Klasa”

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że dziś rusza Konkurs Wiedzy o Finansach i Bankowości Spółdzielczej pt.
„Kasa – Pierwsza Klasa”.
Konkurs powstał w ramach inicjatyw KZBS zorganizowanych z okazji „Roku Edukacji Ekonomicznej 2024” oraz „Czerwca z Bankiem Spółdzielczym”.

Celem Konkursu jest zwiększenie świadomości młodzieży na temat finansów i ekonomii, zachęcenie ich do zgłębiania tych tematów oraz pokazanie, jak istotne są one w codziennym życiu.

Do udziału zapraszamy wszystkich uczniów klas 7 (siódmych) i 8 (ósmych) szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

Wystarczy wypełnić interaktywny formularz zgłoszeniowy. Formularz zawiera 10 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru oraz dwa pytania otwarte dotyczące finansów, ekonomii i bankowości spółdzielczej.

Link do formularza konkursowego: https://forms.office.com/e/eayJqmwcPv

Odpowiedzi na pytania konkursowe można udzielać w dniach 17-23 czerwca 2024 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 10 lipca 2024. Na najlepszych uczestników czeka 10 bonów pieniężnych do realizacji w sieci salonów Empik! Nagrody dla zwycięzców Konkursu będą przekazywane za pośrednictwem lokalnych banków spółdzielczych, wskazanych przez uczestnika w formularzu konkursowym – liczymy jak zawsze na Państwa zaangażowanie!

Chcesz dowiedzieć się więcej?
ZADZWOŃ DO NAS
NAPISZ DO NAS
LUB ODWIEDŹ NAS W PLACÓWCE
Skip to content